Andělíček

1 049 Kč
Kategorie: České sklo preciosa
Délka řetízku: 45 cm
Šatonová kulička: cca 10 x 10 mm
Celková velikost: cca 2 cm

Andílek set náušnic a náhrdelník je zpracován s detailní pečlivostí a láska. Zářivý andělíček, vyroben z bižuterního kovu a českého skla, tvoří jeho hlavní prvek. Jeho velikost, přibližně 2 cm, je zvolena tak, aby byl dostatečně nápadný, ale zároveň působil decentně a elegantně.

Šatonová kulička, která tvoří spodní část andělíčka, je ozdobena ručně vyrobenými sklíčky od českých sklářů. Tato kulička je také součástí náušnic, které jsou zavěšené na afroháčku. Křídla andělíčka a antracitová čepička dodávají celému setu pocit jemnosti a elegancie. Vše je vyrobeno ze zlatnického kovu v barvě stříbra, což dodává tomuto setu moderní a luxusní vzhled.

Nečekejte déle a objednejte si tento jedinečný Andílek set náušnic a náhrdelník ještě dnes. Udělejte radost sobě nebo svým blízkým tímto originálním darem, který zaručeně zaujme. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě, proto v případě potřeby nabízíme možnost prodloužení nebo zkrácení řetízku. Běžte do toho a nechte se okouzlit kouzlem našeho Andělského setu.